Bond in Motion

Poprvé v Praze přivítá výstava „Bond in Motion“ návštěvníky na pražském Výstavišti. Od symbolického data 007. prosince 2023 si můžete vychutnat originální vozidla agenta 007 Jamese Bonda z pár centimetrů. Většina exponátů byla použita při natáčení filmů, proto neváhejte a pojďte si připomenout filmovou historii.

3 000 M2 PLOCHY
85 UNIKÁTNÍCH EXPONÁTŮ
JEDEN AGENT 007

Výstava se konala poprvé v Londýně, poté zamířila do Petersen Automotive Museum v Los Angeles a do Saratoga Automobile Museum, pak zpět do Velké Británie v National Motor Museum jako “Bond In Motion – No Time To Die” a následně do Bruselu. Odtud přijela až do srdce Evropy – Prahy.
„Bond in Motion“ umožňuje filmovým nadšencům vstoupit do zákulisí natáčení. Mezi vozidla patří Goldfinger Aston Martin DB5, No Time To Die Superleggera DBS, Q Boat z The World Is Not Enough a Little Nellie z You Only Live Twice. Auta, vrtulníky, motorky, letadla a ponorky budou obklopeny rekvizitami, modely, fotografiemi kulis a vychytávkami agenta Q.

Příběh agenta britské tajné služby byl vytvořen v roce 1953 Ianem Flemingem a uveden na plátna v roce 1962 ve filmu James Bond a Dr. No. Díky výstavě je James Bond živější než kdy předtím. Bond uspěl v mnoha svých misích, alespoň částečně, díky vozidlům navrženým geniálním „Q“.
„Bond in Motion“ je příležitostí odhalit nejen vozidla, ale také tajemství jejich výroby. Realizace kultovních scén a mimořádných kaskadérských kousků bude konečně odhalena. Vystaveno bude i mnoho dalších „neautomobilových“ předmětů. Za 60 let své existence kreativita týmů stojících za dobrodružstvím Jamese Bonda nikdy nezklamala.

Díky EON Production, Ian Fleming Foundation a Metro Goldwyn Mayer (MGM) nabízí „Bond in Motion“ jedinečné ponoření do světa Jamese Bonda. Všechna vozidla byla použita ve filmech.

Po celou dobu trvání výstavy „Bond in Motion“ se budou kolem ságy 007 pořádat setkání a akce. Výstava slibuje zážitek, který zaujme všechny diváky. Na místě bude také originální bar 007 a prodejny Jamese Bonda.

Vstupenky jsou v prodeji od 18. října.
Generální partner
Hlavní partneři
Mediální partneři