Vstupenky

Vyberte datum a čas začátku výstavy

Vyberte typ vstupenky

DOSPĚLÝ

Základní vstupenka na výstavu Bond in Motion Prague pro dospělé.

445,- CZK

SENIOR A ZTP/P

Vstupenka na výstavu Bond in Motion Prague pro seniory starší 65 let a pro osoby s průkazem ZTP/P (doprovod je zdarma).

345,- CZK

STUDENT

Vstupenka na výstavu Bond in Motion Prague pro studenty 15 až 26 let s platnou studentskou kartou.

345,- CZK

DÍTĚ

Vstupenka na výstavu Bond in Motion Prague pro děti 6 až 15 let. Děti do 6 let jsou zdarma.

245,- CZK

SKUPINA

Skupinová vstupenka na výstavu Bond in Motion Prague pro skupinu minimálně 6 lidí - uvedená cena za osobu.

349,- CZK

ŠKOLNÍ SKUPINA

Skupinová vstupenka na výstavu Bond in Motion Prague pro školní skupinu minimálně 15 lidí - uvedená cena za osobu. Pouze v pracovních dnech.

95,- CZK

RODINA

Rodinná vstupenka na výstavu Bond in Motion Prague pro maximálně 2 dospělé a 3 děti. Cena za všechny osoby.

995,- CZK

GOLD VIP

Zlatá VIP vstupenka na výstavu Bond in Motion Prague pro minimálně 2 osoby s přednostním vstupem, šatnou zdarma a sklenkou šampaňského.

995,- CZK

DIAMOND VIP+

Diamantová VIP vstupenka na výstavu Bond in Motion Prague pro minimálně 2 osoby s přednostním vstupem, soukromým průvodcem (v AJ/FR) a sklenkou šampaňského.

1495,- CZK

Prodej vstupenek

Veškerý prodej všech typů vstupenek je provozován společností GoOut. Při samotném nákupu je potřeba si vybrat datum a čas návštěvy a následně příslušnou kategorii vstupenky. Veškeré detaily naleznete v sekci vstupenky. V případě potíží se prosím obracejte rovnou na společnost GoOut.

Komentované prohlídky

Výstavou vás provede prezident francouzského James Bond Clubu pan Luc Le Clech. Prohlídky se proto zatím konají pouze v angličtině nebo francouzštině. Vstupenky na vybrané termíny prohlídek zakoupíte zde.

Ceník

Kompletní ceník všech typů vstupenek je ke stažení zde.

Návštěvní řád

Více informací o návštěvním řádu je ke stažení zde.

Upozornění

Vstupenku je možné předložit v elektronické podobě, není třeba jí tisknout. Zaplacené vstupné se nevrací, v případě zdravotních důvodů se vstupenka může vyměnit - nutno přes společnost GoOut. Kapacita jednotlivých časových prohlídek je limitovaná. V případě nárokování slevy může být návštěvník před vstupem vyzván k předložení dokladu opravňujícího ke slevě. Pro případné dotazy kontaktujte pokladna@bondinmotion.cz.

Soutěž ke vstupenkám

Každá kategorie vstupenky automaticky soutěží o jednu z hodnotných cen:
VIP víkendové Paddock vstupenky pro dvě osoby na závody vozů Formule 1, konkrétně pak na Velkou cenu Rakouska, od společnosti Aston Martin.
Prohlídka továrny společnosti Triumph v Anglii pro dvě osoby s možností vyzkoušení některého z jejich motocyklů, od společnosti Triumph Motocycles.
Motocykl Triumph Tiger 900 Bond z limitované edice inspirované nejnovějším filmem o Jamesi Bondovi Není čas zemřít, od Bond in Motion Prague.
Pět víkendových pobytů pro dvě osoby, v nádherném prostředí Grand Hotelu Pupp v Karlových Varech, ve kterém se natáčelo Casino Royale.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy umožňují obdarovanému vybrat si termín, který mu bude nejlépe vyhotovovat. Poukazy v hodnotách 500, 1000 a 1500 zakoupíte zde.